PËR KË NDJEN MALL FLORI MUMAJESI/ Shtrirë e të përqafuar, çfarë po "KËRKON" këngëtari (FOTO) - AlpeGossip
PËR KË NDJEN MALL FLORI MUMAJESI/ Shtrirë e të përqafuar, çfarë po “KËRKON” këngëtari (FOTO)

PËR KË NDJEN MALL FLORI MUMAJESI/ Shtrirë e të përqafuar, çfarë po “KËRKON” këngëtari (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi pati shkëlqimin e tij gjatë këtij viti. Këngë të reja, bashkëpunime, cmim të parë tek Kënga Magjike, e aludime për lidhje dashurie me këngëtaren Kejsi Tola.

Por duket, se fundi i 2018-ës do e gjejë Florin të “përmalluar”. Këngëtari ka postuar në Instastory sot, një foto të një ccifti maccokësh duke fjetur bashkë.

Postimin e shoqëron me një mbishkrim ku thotë: Mall. Për kë të ndjejë mall Flori?! Fansat ndërkaq kanë nisur komentet se postimi i Florit lidhet me këngëtaren Elvana Gjata, me të cilën Flori ka bashkëpunuar për një kohë të gjatë, dhe ka patur thashetheme se kanë patur edhe një lidhje dashurie.