DASHURO DHE QESH/ Eni Koçi shfaqet e lumtur në krahët e Genc Prelvukaj - AlpeGossip
DASHURO DHE QESH/ Eni Koçi shfaqet e lumtur në krahët e Genc Prelvukaj

DASHURO DHE QESH/ Eni Koçi shfaqet e lumtur në krahët e Genc Prelvukaj

Pak ditë më parë në të gjitha mediat rozë u përhap me shpejtësi një video nga prapaskenat e ‘Op Labi Party’, në të cilën Genc Prelvukaj pranonte lidhjen me Eni Koçin. “Është e vërtetë. E keni parë që në hyrje. Kemi zgjedhur një event si ky që të shfaqemi publikisht bashkë”, – u shpreh Genci. Eni vendosi të qëndronte e heshtur pas kësaj deklarate, por ditën e sotme edhe ajo ka vendosur të flasë publikisht për lidhjen, me një fotografi dhe pak fjalë.

Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto nga festa e ‘Op Labi Party’, në të cilën shfaqet e lumtur përkrah Gencit.

“Jeto, dashuro, qesh”:  ka shkruar këngëtarja krah fotos.

View this post on Instagram

Live Love Laugh🙌 #oplabiparty2019

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on