Enca suprizon me një dedikim: Nuk mund të jem në krahët e tua... Me kë ta ketë? - AlpeGossip
Enca suprizon me një dedikim: Nuk mund të jem në krahët e tua… Me kë ta ketë?

Enca suprizon me një dedikim: Nuk mund të jem në krahët e tua… Me kë ta ketë?

Enca është duke shijuar sukseset e momentit.

Padyshim që këngëtarja është kryetema e mediave rozë, ku komentohet shpesh dhe jeta personale.

Ditët e fundit Enca paralajmëroi projektin e radhës, i cili pritet të publikohet shumë shpejt. Por ditën e sotme, në llogarinë e saj në Instagram Enca ka publikuar një foto e cila na ka habitur paksa. “S’muj mu kon n’kraht e tua.”,- shkruan këngëtarja kah fotos.

Nuk dihet se kujt ia dedikon Enca këto fjalë, por fansat menjëherë filluan të hamendësonin.