“Kam bërë çiçin në 5 të mëngjesit tek Akademia”, këngëtarja tregon momentin e sikletshëm që sot e kujton me shaka – AlpeGossip
“Kam bërë çiçin në 5 të mëngjesit tek Akademia”, këngëtarja tregon momentin e sikletshëm që sot e kujton me shaka

“Kam bërë çiçin në 5 të mëngjesit tek Akademia”, këngëtarja tregon momentin e sikletshëm që sot e kujton me shaka

Prej vitesh është pjesë e tregut muzikor e një nga zërat që publiku shqiptar pëlqen më shumë.

Ditën e sotme këngëtarja Soni Malaj ka qenë e ftuar në “Pop Culture” ku ka zhvilluar një intervistë në makinë me Kledi Kadillin. Ajo ka rrëfyer emocionet e para kur nisi karrierën si këngëtare, kohën kur ka qenë pjesë e “Spirit Voice” bashkë me Elian dhe Dorinën si dhe çmenduritë që ka bërë në adoleshencë.

Edhe ajo ka bërë një gjë të cilën sot kur e kujton qesh shumë. Për të gjithë ju që jeni kurioz Soni ka përmendur se një herë ka bërë çiçin tek Akadeia e Arteve.

“Kam bërë çiçin në 5 të mëngjesit tek akademia.”- është shprehur me shaka këngëtarja gjatë intervistës.

Po le të themi se të gjithë kemi nga një situatë të tillë të sikletshme që e kujtojmë me shaka.