PAK DITË PASI U BË BABA/ Landi Hysi del në kafe me të birin (FOTO) – AlpeGossip
PAK DITË PASI U BË BABA/ Landi Hysi del në kafe me të birin (FOTO)

PAK DITË PASI U BË BABA/ Landi Hysi del në kafe me të birin (FOTO)

Këngëtari i njohur, Roland Hysi, është bërë baba për herë të parë. Landi i “West Side Family” është bekuar me një djalë, i cili ka ardhur në jetë pak ditë më parë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë këngëtari, i cili ka ndarë në rrjete sociale foton e parë me vogëlushin. Ai nuk e ka zbuluar portretin e djalit, duke ja mbuluar fytyrën me një emoji.

“Për momentin nuk ndodhem në shtëpi… Lavdi Zotit”, ka shkruar Landi, përkrah fotos ku duket mjaft i emocionuar.

Ky lajm erdhi shumë i papritur për fansat e tij, sepse Landi nuk kishte treguar më herët nëse ishte në pritje të një fëmijë apo jo.Pak ditë pasi u bë baba, Landi Hysi del në kafe me të birin

Tashmë që është bërë baba për herë të parë, Landi e ka marrë çunin për kafe dhe madje ka ndarë edhe foto në Instagram.

Ai shfaqet i lumtur në shoqërinë e të voglit të shtëpisë, që shumë shpejt do t’i bëhet shoku më i mirë.

“Kafe me çerrin”- shkruan këngëtari krahas fotove.

Pak ditë pasi u bë baba, Landi Hysi del në kafe me të birin

Pak ditë pasi u bë baba, Landi Hysi del në kafe me të birin