Françeska provokon në mes të Tiranës, shikoni si i jep biçikletës dhe … (FOTO) – AlpeGossip
Françeska provokon në mes të Tiranës, shikoni si i jep biçikletës dhe … (FOTO)

Françeska provokon në mes të Tiranës, shikoni si i jep biçikletës dhe … (FOTO)

Françeska Jaçe është një nga modelet më të përfolura dhe më sexy në rrjetet sociale.
Pozat e saj janë një tundim i vërtetë, për shkak të formave bombastike.

Këtë herë ajo është shfaqur duke pedaluar në rrugët e Tiranës. Por edhe pse e veshur me streçe ajo ka provokuar me të pasmet e saj duke i bërë fokus të kamerës.