LA NAM / Prezantueses i del gjoksi live në emision.Video po çmend rrjetin – AlpeGossip
LA NAM / Prezantueses i del gjoksi live në emision.Video po çmend rrjetin

LA NAM / Prezantueses i del gjoksi live në emision.Video po çmend rrjetin

Një prezantuese super seksi po tërheq vëmendjen e mediave e rrjeteve sociale pasi me ose pa qëllim, ka nxjerrë gjoksin fushë në transmetim live. Rumunia Daniela Crudu është një prezantuese shumë e njohur dhe ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale, por ajo çfarë e bëri të famshme është pikërisht kjo video.
Daniela shfaqet duke kërcyer me bashkëprezantuesen, e veshur me një fusan të kuq. Teksa kërcen, prezantuesja e kupton që pjesa e sipërme ka rrëshqitur dhe i mbyll krahët rreth vetes.

Një çrregullim në veshje i ndodh edhe prezantueses tjetër të veshur me të bardha. Megjithatë vajzat vazhdojnë të kërcejnë pa kurrëfarë problemi.