EDHE PSE NË KËRKIM NGA POLICIA/ Elvana Gjatës i ndodh kjo gjë e bukur (VIDEO) – AlpeGossip
EDHE PSE NË KËRKIM NGA POLICIA/ Elvana Gjatës i ndodh kjo gjë e bukur (VIDEO)

EDHE PSE NË KËRKIM NGA POLICIA/ Elvana Gjatës i ndodh kjo gjë e bukur (VIDEO)

Elvana Gjata është shpallur në kërkim nga policia, për të marrë deklaratën e saj në lidhje me përleshjen me armë që ndodhi mbrëmjen e 4 tetorit në zonën e ish-Bllokut, ku mbeti i vrarë edhe një person. Këngëtarja është shpallur në kërkim nga policia, pasi mungon dëshmia e saj lidhur me ngjarjen, ndërsa i dashuri i saj Ervin Mata kërkohet si i implikuar në vrasjen e bujshme, ku humbi jetën Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë.

Por edhe pse në kërkim nga policia për vrasjen në bllok, më në fund Elvana Gjatës i ndodhi diçka e bukur! Kënga e saj “Shade” në bashkëpunim me yllin botëror, Poo Bear ka arritur mbi 1 milion klikime dhe të gjithë e dimë se të arrish këtë shifër për tregun ndërkombëtar është mjaft mirë. Madje Poo Bear është shumë i lumtur për këtë produksion që ka me këngëtaren shqiptare që të gjithë e duan. Urime, Elvana!