FESTON SOT DITËLINDJEN/ Arbana Osmani merr surprizën më të bukur në shtëpi (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT DITËLINDJEN/ Arbana Osmani merr surprizën më të bukur në shtëpi (FOTO)

FESTON SOT DITËLINDJEN/ Arbana Osmani merr surprizën më të bukur në shtëpi (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 36 vjeç. Në këtë ditë të veçantë Arbana mori urime të shumta nga të afërmit, miqtë kolegë e fansat.

Surprizën më të bukur në këtë ditëlindje moderatores ja ka bërë djali i saj Joni i cili ka përgatitur një festë në shtëpi për mamin.

Në foton e postuar në Instagram, Arbana shfaqet e mbuluar me dashuri nga djali dhe mbesa e saj teksa në sy bie torta gjigante ku shkruhet me të artë: Edhe 100 mama”.

“Torta më e ëmbël”, shkruan Arbana krah fotos së adhurueshme.