KARANTINA E VIP-AVE/ Nga “arratisja” në natyrë tek shijimi i kafes “turke” në shtëpi. Ja si ishte dita e tyre sot – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Nga “arratisja” në natyrë tek shijimi i kafes “turke” në shtëpi. Ja si ishte dita e tyre sot

KARANTINA E VIP-AVE/ Nga “arratisja” në natyrë tek shijimi i kafes “turke” në shtëpi. Ja si ishte dita e tyre sot

Si çdo ditë edhe sot do ju sjellim disa nga momentet e karantinës së VIP-ave.

Ata e kanë marrë qetësisht karantinën dhe po e kalojnë sa më mirë nê shtëpi, duke u argëtuar në mënyra të ndryshme.

AlpeNews.al ju sjell disa nga momentet e shkëputura nga instastory i VIP-ave ë karantinë.

Eni Koçi dhe Kida kanë vendosur që një pjesë të karantinës ta kalonin jashtë. Eni arratisur diku në natyrë dhe Kida me makinë duke dëgjuar muzikë dhe kërcyer në makinë.

Ami e ka kaluar një pjesë të karantinës në ballkonin e saj duke shikuar një gotë verë të shoqëruar me sallamra dhe djath të ndryshëm.

Enca e ka kaluar një pjesë të karantinës shtrirë në dhomën e sajë duke parë filma në netflix.

Miriam Cani e ka kaluar një pjesë të kohës duke shijuar një kafe turke në shtëpinë e saj.