VIDEOLAJM/ Habit aktorja e La Casa de Papel: Të ishte për mua do zgjidhja emrin TIRANA, më pëlqen më shumë se Nairobi – AlpeGossip
VIDEOLAJM/ Habit aktorja e La Casa de Papel: Të ishte për mua do zgjidhja emrin TIRANA, më pëlqen më shumë se Nairobi

VIDEOLAJM/ Habit aktorja e La Casa de Papel: Të ishte për mua do zgjidhja emrin TIRANA, më pëlqen më shumë se Nairobi

Aktorja e njohur e serialit të famshëm La Casa de Papel, Alba Flores, e cila mban emrin Nairobi në film, ka habitur teksa ka përmendur Tiranën dhe Shqipërinë.

Gjatë një bisede me kolegët e saj prapa kamerave, ajo ka deklaruar se po të kishte mundësi, në vend të Nairobit do të zgjidhte emrin Tirana, pasi i pëlqen shumë.

Seriali La Casa de Papel është absolutisht një nga më të ndjekurit për momentin, me miliona shikues të mbërthyer para ekranit.