TALENT NË MUZIKË/ Ana Gjebrea, përfaqësuese e Shqipërisë në Eurovizionin e fëmijëve – AlpeGossip
TALENT NË MUZIKË/ Ana Gjebrea, përfaqësuese e Shqipërisë në Eurovizionin e fëmijëve

TALENT NË MUZIKË/ Ana Gjebrea, përfaqësuese e Shqipërisë në Eurovizionin e fëmijëve

Vajza e Ardit Gjebreas, Ana ka trashëguar nga ai talentin e tij në muzikë. Ajo është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH.

Si rrjedhojë, Ana do të përfaqësojë Shqipërinë në “Junior Eurovision 2021″, me këngën ‘Stand by you”.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo shprehet se është shumë e lumtur për këtë çmim dhe se do përpiqet të japë më të mirën.