“50 HIJET E BLENDI FEVZIUT”/ Moderatori paska “një fiksim” dhe ne e kuptuam tani (FOTO) – AlpeGossip
“50 HIJET E BLENDI FEVZIUT”/ Moderatori paska “një fiksim” dhe ne e kuptuam tani (FOTO)

“50 HIJET E BLENDI FEVZIUT”/ Moderatori paska “një fiksim” dhe ne e kuptuam tani (FOTO)

Gazetari i njohur Blendi Fevziu adhuron udhëtimet dhe këtë e tregon shpesh me foto nëpër rrjete sociale nga vendet  e adhurueshme që viziton.

Blendi është shumë aktiv në llogarinë e tij në Instagram ku publikon  foto të ndryshme nga e përdistshmja,emisioni dhe udhëtimet.

Mirëpo me siguri këtë detaj nuk e keni vënë re. Pas një vëzhgimi ne kuptuam një Blendi qenka një adhurues i këmishave. Jo vetëm në emision por edhe gjatë udhëtimeve ai nuk heqë dorë nga këmishat të cilat nuk i mohojm dot që janë  “fashion”. Blendi  përveç këmishave duket se pëlqen edhe ngjyrat.

Ja disa nga veshjet e Blendit gjatë udhëtimeve kur ai ka zgjedhur një këmish me printe apo ngjyra.