SI DY ADOLESHENTË/ Naomi Campbell ka sy vetëm për të dashurin 25-vjeçar – AlpeGossip
SI DY ADOLESHENTË/ Naomi Campbell ka sy vetëm për të dashurin 25-vjeçar

SI DY ADOLESHENTË/ Naomi Campbell ka sy vetëm për të dashurin 25-vjeçar

Por në parapaskenë, 48-vjeçarja Naomi Campbell dhe partneri i saj Liam Payne 25-vjeç thuhet se nuk i hiqnin sytë e duart nga njëri-tjetrit duke u dukur si dy adoleshentë të dashuruar kur kamerat nuk ishin të drejtuar drejt tyre.

Çifti- që u pa bashkë në Janar të këtij viti janë fotografuar edhe herë të tjera në shoqërinë e njëri-tjetrit jo vetëm në dreka e darka por edhe në evente të rëndësishme.