BASHKËSHORTJA E JULIAN DEDËS FESTON DITËLINDJEN/ Ja dedikimi i përzemërt që i bëri aktori i njohur i humorit – AlpeGossip
BASHKËSHORTJA E JULIAN DEDËS FESTON DITËLINDJEN/ Ja dedikimi i përzemërt që i bëri aktori i njohur i humorit

BASHKËSHORTJA E JULIAN DEDËS FESTON DITËLINDJEN/ Ja dedikimi i përzemërt që i bëri aktori i njohur i humorit

Julian Deda i cili është një ndër aktorët e humorit më të preferuar në Shqipëri është tepër aktiv në llogarinë e tij në Instagram dhe herë pas here ndan momente të rëndësishme nga jeta e tij personale.

Ditën e sotme bashkëshortja e tij, Armanda, feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një dedikim nga ana e aktorit mjaft të dashur nga publiku.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet me dashurinë e jetës së tij, ndërkohë urimi ishte shumë i përzemërt: “Jam me fat që të kam. Edhe 100!”

Pra, i shkurtër, por me shumë kuptim dhe tepër i ndjerë!

Rikujtojmë se fryt i dashurisë shumëvjeçare të çiftit janë dy fëmijë të quajtur Reina dhe Mateo.

View this post on Instagram

Jam me fat qe te kam. Edhe 100 ❤…!

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on