NUK LEJOHEN FOTOGRAFITË ME ISH-PORNOSTAREN E TRUMP! Zbuloni arsyen e këtij vendimi – AlpeGossip
NUK LEJOHEN FOTOGRAFITË ME ISH-PORNOSTAREN E TRUMP! Zbuloni arsyen e këtij vendimi

NUK LEJOHEN FOTOGRAFITË ME ISH-PORNOSTAREN E TRUMP! Zbuloni arsyen e këtij vendimi

Stormy Daniels po jeton në frikë për shkak të mbështetësve të Donald Trump. Ish-pornostarja ndalon cdo njeri që përpiqet të bëjë selfie në zonën e firmosjes së librit.

Ajo ka firmosur kopjet e librit të saj “Full Disclosure” në mbrëmjen e së enjtes. Avokati i Stormy-t, Michael Avenatti tha për TMZ se ajo ka patur roje normale dhe ndalimi i selfie-s është për cështje sigurie. Nëse dikush ‘vdes’ të bëjë një foto me ish-pornostaren që dyshohet se ka qenë në lidhje me presidentin e Amerikës, nuk do arrijnë ta realizojnë.

Libri i Stormy-t detajon historinë e dyshuar seksuale me Trump dhe për Ben Rothlisberger që u përpoq ta puthte me zor.