“ILIRIN E KEMI MBIVLERËSUAR”/ Donaldi në bisedë me Semin – AlpeGossip
“ILIRIN E KEMI MBIVLERËSUAR”/ Donaldi në bisedë me Semin

“ILIRIN E KEMI MBIVLERËSUAR”/ Donaldi në bisedë me Semin

Gjakrat mes Donaldit dhe Ilirit vazhdojnë akoma të jenë të nxehura.

Në debatin që ata kishin u perdorën shumë fjalë të papërshtatshme dhe ofendime që e agravuan më shumë situatën.

Donaldi vazhdon të jetë i preferuari i publikut gjë po e shqetëson shumë Ilirin sipas tij.

“E kap inati atë,e grin nga brenda”-thot ai.

Semi nga ana tjetër i jep kurajo dhe i thot Donaldit të tregohet sa më i qetë.

“Nuk ke pse të shqetësohesh fare,ti ke rrethin tënd,ke njerëzit e tu,ata e treguan fytyrën e tyre të vërtetë”-tha ajo.

Gjithashtu shton:”Përvec profesionit që je piktor,gjëja që bën më mirë në këtë jetë përvec pikturës është të bësh njerëzit të qeshin prandaj vazhdo ky që je”.

Dyshja duket që janë një mbështetje shumë e madhe për njëri-tjetrin.