DUKE SHIJUAR PUSHIMET NË TIRANË/ Anxhelina Hadërgjonaj merr surprizën emocionuese në krevat (FOTO) – AlpeGossip
DUKE SHIJUAR PUSHIMET NË TIRANË/ Anxhelina Hadërgjonaj merr surprizën emocionuese në krevat (FOTO)

DUKE SHIJUAR PUSHIMET NË TIRANË/ Anxhelina Hadërgjonaj merr surprizën emocionuese në krevat (FOTO)

Anxhelina po qëndron pranë familjes së saj në Tiranë, për të shijuar pushimet me ta. Por në Los Angeles, ajo la mikun e saj më të mirë, Ariel, me të cilin ndan edhe shtëpinë.

Por duket se Ariel, i cili është edhe grimieri personal i Kylie Jenner, nuk ka duruar dot largësinë mes tyre dhe vendosi të surprizojë mikeshën e tij. Ai ka udhëtuar drejt Tiranës dhe mëngjesin e së dielës, trokiti në dhomën e gjumit të Anxhelinës.

Në videon e publikuar në “Instagram”, Anxhelina shfaqet shumë e përgjumur dhe ende nuk e kupton se çfarë po ndodh, ndërsa Ariel hidhet ta përqafojë në shtrat.

“Mendoj se nuk e kupton se çfarë do të bëja për ty” – shkruan Ariel krahas fotos me të.