LINDA REI “I NXJERR SEKRETIN” NOIZYT/ Ja cilën këngëtare ka kopjuar reperi në klipin e fundit (FOTO) – AlpeGossip
LINDA REI “I NXJERR SEKRETIN” NOIZYT/ Ja cilën këngëtare ka kopjuar reperi në klipin e fundit (FOTO)

LINDA REI “I NXJERR SEKRETIN” NOIZYT/ Ja cilën këngëtare ka kopjuar reperi në klipin e fundit (FOTO)

Linda Rei është një prej personazheve më të komentuara të showbiz-it shqiptar, e cila përflitet vazhdimisht sa herë që poston foto e video provokuese.

Por kohët e fundit ajo shihet të sulmoj artistët të ekranit dhe me sa duket as Noizy nuk i ka shpëtuar.

Linda para disa minutash na zbulon se reperi ka kopjuar koregografin e këngës Toto.