“DO MARTOHESHE ME NJË BANKIER?”/ Kejvina Kthjella jep përgjigjen epike: Është ai që bën koktejlet? – AlpeGossip
“DO MARTOHESHE ME NJË BANKIER?”/ Kejvina Kthjella jep përgjigjen epike: Është ai që bën koktejlet?

“DO MARTOHESHE ME NJË BANKIER?”/ Kejvina Kthjella jep përgjigjen epike: Është ai që bën koktejlet?

Pak kohë më parë, Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” me Rudina Dembacajn, e cila e pyeti nëse do martohej me një bankier.

Por ish-velina ngatërroi profesionin e bankierit, me atë të banakierit.

Rudina Dembacaj: Do martoheshe me një bankier?

Kejvina Kthella: Bankier është ai që bën koktejlet?

Kejvina ka qenë velina në emisionin e Ermal Mamaqit, e cila u bënte pyetje të ftuarve dhe së fundmi u përfol për lidhje intime me Redjan Rrajën, të arrestuarin si autor të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Modelja përfundoi në prokurori dhe iu sekuestrua telefoni pasi në tabulatet e marra nga celulari i Rrajës, Kthella ishte një ndër personat me të cilën 34-vjeçari komunikonte më shpesh.