Tayna nuk përfunduar universitetin/ Ka një arsye goxha specifike për këtë (FOTO) – AlpeGossip
Tayna nuk përfunduar universitetin/ Ka një arsye goxha specifike për këtë (FOTO)

Tayna nuk përfunduar universitetin/ Ka një arsye goxha specifike për këtë (FOTO)

Tayna është një prej repereve shqiptare më të komentuara të momentit, e cila në një kohë shumë të shkurtër arriti të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar. Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club.

Mirëpo Tayna është në të njëjtën kohë dhe një prej repereve më të sulmuar, sidomos nga femrat. Së fundmi nëpërmjet një postimi në Instastory ajo na ka lënë të kuptojmë se dikush e ka sulmuar për faktin që ajo nuk e ka mbaruar ende universitetin.

Kjo e ka revoltuar Tayna-n dhe ajo ka treguar se nuk do ta bëj universitetin vetëm pse është kthyer në trend.

“Nuk ka asnjë problem më asnjërën dhe kam qejf që femrat të arrijnë sa më lartë, por ti mos e gënje veten. Ama kur të më kapësh mua, duhet të ndalosh të mendohesh dy herë.

Edhe sa për fakultet, atë e bëj edhe unë me shumë qejf, por nuk bën ta bësh diçka, që nuk e di pse është trendy”, shkruan Tayna.