DALIN PAMJET/ Jona Spahiu e djeg dasmën duke kërcyer me barkun e rrumbullakosur … (VIDEO) – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Jona Spahiu e djeg dasmën duke kërcyer me barkun e rrumbullakosur … (VIDEO)

DALIN PAMJET/ Jona Spahiu e djeg dasmën duke kërcyer me barkun e rrumbullakosur … (VIDEO)

Moderatorja bukuroshe dhe shumë e dashur për publikun, Jona Spahiu ka kurorëzuar mbrëmjen e djeshme martesën me Frenklin. Jona ka mbledhur familjarët, të afërmit e miqtë në një dasmë ku siç shihet atmosfera është shumë e gjallë. Në videon e publikuar nga një e ftuar, Jona shihet duke kërcyer me fustanin e bardhë të nusërisë teksa bie në sy barku i rrumbullakosur. Në video shihet edhe bashkëshorti i saj Frenkli që po kërcen pranë saj teksa Jona shfaqet e buzëqeshur si gjithmonë. Ndiqni videon.