“ASGJË SI AJO…”/ Në formë të mirë trupore, kjo është arsyeja që Capital T nuk heq dorë nga… (FOTO) – AlpeGossip
“ASGJË SI AJO…”/ Në formë të mirë trupore, kjo është arsyeja që Capital T nuk heq dorë nga… (FOTO)

“ASGJË SI AJO…”/ Në formë të mirë trupore, kjo është arsyeja që Capital T nuk heq dorë nga… (FOTO)

Për një gjë biem dakord të gjithë: Capital T është një nga çunat me fizikun më YLL sa i përket estradës shqiptare dhe këtë nuk na e mohon dot njeri.

Kur kanë kaluar shumë vite që nga debutimi i tij në muzikë, vihet re një ndryshim si dita me natën në trupin e këngëtarit.

Gjithnjë simpatik, duhet ta pranojmë se na pëlqen shumë Capitali i dhënë pas palestrës, sportit, aktivitetit fizik dhe ushqimit… ah ushqimit.

Këtu qëndroni pak sepse artisti i mirënjohur kur është pyetur nëpër intervista na ka treguar se është shumë i kujdesshëm në përzgjidhjen e ushqimeve.

Autori i hitit “Akull” ka treguar se dieta e balancuar dhe e zgjedhur me kujdes ka ndikuar shumë në dukjen e tij.

Megjithatë, duket se paska edhe përjashtime dhe ndonjëherë Capital T nuk nguron t’i kthehet ushqimit tradicional shqiptar, të cilin e preferon shumë.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai na ka treguar se në një ndër vaktet e tij ka hequr dorë nga dieta, teksa ka shkruar:

Kuzhina jonë e mrekullueshme tradicionale. Asgjë si ajo…

E kuptojmë aq mirë…