PRANVERË-VERË 2019/ Këto janë “looket” që duhet t’i keni në garderobë (FOTO) – AlpeGossip
PRANVERË-VERË 2019/ Këto janë “looket” që duhet t’i keni në garderobë (FOTO)

PRANVERË-VERË 2019/ Këto janë “looket” që duhet t’i keni në garderobë (FOTO)

Praktikisht jemi në fundt të vitit 2018 dhe sigurisht që edhe në modë “sytë” janë nga e ardhmja.

Dizajnerët nga vende të ndryshme të botës kanë nxituar për të sjellë koleksionet e tyre të reja për sa i përket sezonit pranverë-verë të vitit të ardhshëm.

AlpeNews.al ju sjell disa nga tendencat kryesore të modës për sezonin e ardhshëm për tu përgatitur kështu të dukeni “stylish” dhe majft të përditësuar me modën.