HABIT/ Këngëtarja shqiptare: I drejtoj flokët që t’i dukem burrit vajzë tjetër (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
HABIT/ Këngëtarja shqiptare: I drejtoj flokët që t’i dukem burrit vajzë tjetër (FOTO+VIDEO)

HABIT/ Këngëtarja shqiptare: I drejtoj flokët që t’i dukem burrit vajzë tjetër (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shqiptare, Denisa Gjezo ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë”. Flokët e saj janë kaçurrela dhe gjatë intervistës ka treguar se në çfarë rastesh vendos t’i drejtojë.

Denisa tha se i drejton flokët për të shoqin. Kjo pasi dëshiron që ai të mendojë se nuk ka vetëm atë dhe t’i duket si një vajzë tjetër.

“Për burrin i drejtoj flokët. I ndryshoj shpesh që ai të mendojë se nuk ka vetëm Denisën, por të dukem si një gocë tjetër”, u shpreh këngëtarja.