FANSI E KRAHASON LUANËN ME LINDA REIN/ Artistja i kthehet keq: Ça janë këto… (FOTO) – AlpeGossip
FANSI E KRAHASON LUANËN ME LINDA REIN/ Artistja i kthehet keq: Ça janë këto… (FOTO)

FANSI E KRAHASON LUANËN ME LINDA REIN/ Artistja i kthehet keq: Ça janë këto… (FOTO)

Luana Vjollca ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave me një video të postuar në Instagram ku shfaqet duke xixëlluar nga koka tek këmbët. Përpos komenteve të shumta që e komplimentojnë, Luana ka marrë edhe një koment nga një ndjekës i cili shkruan: “Dhe Linda Rei është yll para teje”.

Këtë koment Linda e ka vënë re dhe artistja e makeup-it i është përgjigjur ndjekësit të Luanës.

“Ça janë këto budalliqe që shkruani? Ju lutem Luana është e pakrahasueshme. Ju lutem mos bëni komente duke më bërë tag”, shkruan Linda.

Ndërsa Luana ka vendosur të mos përgjigjet ndaj komenteve.

View this post on Instagram

Spo kallxooon 😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on