”PLAS SHERRI”/ Aulona i kap të pasmet në publik, Fatma i kthehet me të gjuajtura (VIDEO) – AlpeGossip
”PLAS SHERRI”/ Aulona i kap të pasmet në publik, Fatma i kthehet me të gjuajtura (VIDEO)

”PLAS SHERRI”/ Aulona i kap të pasmet në publik, Fatma i kthehet me të gjuajtura (VIDEO)

Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu njihen për shoqërinë e tyre të mirë. Të dyja moderatoret bukuroshe janë shumë të dashura për publikun për shkak të tipave të tyre të çiltër dhe tepër moskokçarës.

Fatma dhe Aulona shumë shpesh bëjnë postime ku duken teksa shijojnë shoqërinë e njëra-tjetrës. Ditën e sotme, Aulona ka postuar një video të mbushur me humor e të qeshura. Në mes të rrugës ajo duket teksa ka parë Fatmën dhe papritur i ka kapur të pasmet. Fatma është kthyer e frikësuar dhe ka nisur ta gjuajë me shaka. Aulona e ka shoqëruar videon me shkrimin: Dhe historia vazhdon… sa herë e shoh në rrugë, i bëj të njejtën gjë.

Mesa duket, moderatoret bukuroshe janë aq mike sa nuk i kanë problem të tilla shaka me njëra-tjetrën. /AlpeGossip.al