“JE SHUMË E MIRË…”/ Donaldi merr dhuratën që ka lidhje me Borën, shihni si reagoi (VIDEO) – AlpeGossip
“JE SHUMË E MIRË…”/ Donaldi merr dhuratën që ka lidhje me Borën, shihni si reagoi (VIDEO)

“JE SHUMË E MIRË…”/ Donaldi merr dhuratën që ka lidhje me Borën, shihni si reagoi (VIDEO)

Donald Veshaj po vijon koncertet me vëllain, Romeon dhe Elgit Dodën. Mbrëmjen e djeshme ata kanë qenë në Zvicër, ku dhe ka performuar këngën e tij me titull “Nuk je”.

Ai ka marrë një dhuratë nga një fanse e tij, brenda së cilës ndodhet dhe një foto e Donaldit dhe Borës në momentin kur shkëmbyen puthjen e famshme brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

VIDEO