MASKOHET SI KYLIE JENNER PËR HALLOWEEN/ Kiara Tito nuk duket aspak e frikshme (FOTO) – AlpeGossip
MASKOHET SI KYLIE JENNER PËR HALLOWEEN/ Kiara Tito nuk duket aspak e frikshme (FOTO)

MASKOHET SI KYLIE JENNER PËR HALLOWEEN/ Kiara Tito nuk duket aspak e frikshme (FOTO)

Kiara Tito është padyshim një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo tregohet mjaft aktive në rrjete sociale dhe në prag të ‘Halloween-it’ ka zbuluar për ndjekësit e saj se si personazh ka zgjedhur të maskohet.

Me flokë të gjata paruke deri në fund të belit dhe me një fustan ngjyrë pane, moderatorja ka zgjedhur që këtë Halloween të jetë ‘Kylie Jenner’. Ajo ia ka arritur shumë mirë qëllimit pasi ngjason shumë me miliarderen.

Fotoja e publikuar ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga fansat të cilëve iu ka pëlqyer shumë zgjedhja e Kiarës.