“KEQ PËR TË PA BREKËT E JUJA JEMI NE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“KEQ PËR TË PA BREKËT E JUJA JEMI NE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“KEQ PËR TË PA BREKËT E JUJA JEMI NE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Lori Hoxha ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram një foto në Amandar, me hënën e sapo dalë ajo ka pozuar dhe vendi duket si në përralla. Njërit prej fansave mesa duket si ka pëlqyer që Lori ka postuar një tjetër foto nga një vend tjetër pushimesh dhe i ka komentuar se të njëjtin avaz ka dhe se është një model i gabuar.

Roza Lati  ka pozuar së bashku me Flaka Krelani dhe e ka publikuar. Të dyja janë kujdesur që të duken shumë të ngjashme me njëra-tjetrën dhe ja kanë arritu. Mirëpo mesa duket jo të gjithë fansace ju ka pëlqyer kjo foto dhe e kanë shprehur:” Pse keq per tpa brekt e juja jemi ne… kemi brek vet”.

Ermal Mamaqi vazhdon me reklamat e filmit “I Love Tropoja!” dhe i ka realizuar në forma të ndryshëm e me VIP-a të ndryshëm dhe tepër qesharake. Por siç duket disa nga ndjekësit janë bezdisur nga reklamat e shumta dhe ja kanë treguar këtë me anë të komenteve në postim:” Prejardhja e virusit kinez”. 

ALPEgossip.al