“TURP…”/ Rike Roçi e mohoi lidhjen, Kristian Prenga ka diçka për të thënë – AlpeGossip
“TURP…”/ Rike Roçi e mohoi lidhjen, Kristian Prenga ka diçka për të thënë

“TURP…”/ Rike Roçi e mohoi lidhjen, Kristian Prenga ka diçka për të thënë

Pak ditë më parë mediat aluduan për një romancë mes Kristian Prengës dhe Rike Roçit pasi kjo e fundit i bëri një urim për ditëlindje ku në fund shkruante “Ta dua shpirtin”. Rike sqaroi se Kristianin e ka vetëm shok dhe u shpreh e indinjuar me lajmet në media.

Sot ka reaguar edhe Kristiani i cili thekson edhe një herë që ai dhe Rike janë vetëm miq.

“Mirë që jau paska konfirmu juve se mua akoma s’më ka konfirmu asigja. Vërtet jeni njerëz të çuditshëm, njerëz të ligj. S’keni ça me ba edhe merreni kot me njerëzit. Po pyetni njëherë  përpara se ta bëni lajmin, sepse s’ja keni idenë fare se çfarë kam unë me atë ose kush do që të ishte në vendin e Rikes, hall me dal edhe me shoqe ose shok se na martoni direkt  ju. Turp t’ju vijë”, shkruan boksieri.