Publikoi FOTO me një vajzë në emision, babai e vë në siklet moderatorin shqiptar: Mos u mat me… – AlpeGossip
Publikoi FOTO me një vajzë në emision, babai e vë në siklet moderatorin shqiptar: Mos u mat me…

Publikoi FOTO me një vajzë në emision, babai e vë në siklet moderatorin shqiptar: Mos u mat me…

Moderatori i njohur i emisionit “Në shtëpinë tonë”, është një prej figurave më të njohura për publikun. Florian Agalliu ndan shpesh me ndjekësit në Facebook dhe Instagram momente nga puna e tij.

Një foto të tillë e ka publikuar edhe ditën e sotme, ku shfaqet krah një vajze me të cilën po bën një garë force, duke krahasuar muskujt. Mirëpo, nuk mund të qëndronte jashtë vëmendjes komenti i babait të Florianit.

“Floro mos u mat me gocat”- i shkruan ai duke e vënë në siklet, ndërkohë që moderatori e publikon komentin në Instastory.
“Komenti epik i babit tim”- shkruan Floriani me humor.