Linda Rei poston foton provokuese me të dashurin dhe tregon pa turp pjesën intime – AlpeGossip
Linda Rei poston foton provokuese me të dashurin dhe tregon pa turp pjesën intime

Linda Rei poston foton provokuese me të dashurin dhe tregon pa turp pjesën intime

Linda Rei, transgjinorja më e komentuar në Shqipëri vazhdon të tërheqë vëmendjen me postimet e saj. Pas largimit nga “Dance with me”, Linda për disa kohë ra qetësi, por së fundmi është rikthyer dhe po bën sërish namin me fotot që publikon.

Fotot e fundit janë shumë të nxehta, kjo pasi në njërën prej tyre Linda shfaqet shumë seksi si kaubojse me reçipeta dhe pantallona të shkurtra të zbërthyera duke treguar pjesën intime.

Ajo ka postuar edhe një foto ku shfaqet në moment intim me partnerin duke u puthur teksa shikon nga kamera.

Kjo nuk është hera e parë që Linda bën postime të tilla pasi vetëm pak kohë më parë ajo postoi një foto komplet lakuriq ndërsa shpeshherë bën postime provokuese që komentohen shumë.