JO ÇDO NËNË DO T BËNTE/ Në ditëlindjen e parë të vajzës, Emina publikon videon duke i dhënë gji (FOTO) – AlpeGossip
JO ÇDO NËNË DO T BËNTE/ Në ditëlindjen e parë të vajzës, Emina publikon videon duke i dhënë gji (FOTO)

JO ÇDO NËNË DO T BËNTE/ Në ditëlindjen e parë të vajzës, Emina publikon videon duke i dhënë gji (FOTO)

Vajza e vogël e modeles së famshme shqiptare Emina Çunmulaj, feston sot ditëlindjen.

Mami Emina e ka surprizuar duke i kënduar këngën e ditëlindjes. Emina, e cila është nënë e dy vajzave, ishte përgatitur prej ditësh tashmë për këtë ditë festive.

Përpos festës së organizuar në shtëpinë e saj, ajo publikoi edhe një sërë fotosh të rralla nga dita kur u bë nënë për herë të dytë

Madje në Instastory gjendet edhe një video ku modelja shihet duke e ushqyer me gji vajzën e saj për herë të parë.

Nuk mungojnë as momentet e bukura kur Mia u takua për herë të parë me prindërit apo motrën e saj të madhe Ella.

Emina është një nënë mjaft e përkushtuar ndaj vajzave të saj, dhe shpesh përditëson ndjekësit me foto dhe video nga jeta e saj e përditshme.