SA TË MIRË/ Besi dhe Xhensila zbulojnë si dukeshin para se të njiheshin (FOTO) – AlpeGossip
SA TË MIRË/ Besi dhe Xhensila zbulojnë si dukeshin para se të njiheshin (FOTO)

SA TË MIRË/ Besi dhe Xhensila zbulojnë si dukeshin para se të njiheshin (FOTO)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaji kanë një histori shumë të bukur dashurie që nis në një moshë shumë të vogël. Ato shpeshherë publikojnë foto bashkë, dedikime ndaj njëri-tjetrit dhe nuk hezitojnë të zbulojnë detaje interesante nga lidhja e tyre. Ditën e sotme, Besi ka publikuar një foto në ‘Instagram’ në një moshë shumë të vogël dhe pranë saj kishte vendosur një foto të Xhensilën në po të njëjtën moshë, por me vite të ndryshme. “Pak para se të njiheshim me njëri-tjetrin”, ka shkruar aktori i humorit, ndërsa Xhensila ka publikuar po të njëjtën foto dhe ka shkruar: “Të lindur për njëri-tjetrin”. Kujtojmë se pak kohë më parë, çifti u bë prindër për herë të parë dhe vajzën e tyre e quajtën Ajka.