ELVANA GJATA NË KËRKIM NGA POLICIA/ Ja çfarë bën Capital T për të (FOTO) - AlpeGossip
ELVANA GJATA NË KËRKIM NGA POLICIA/ Ja çfarë bën Capital T për të (FOTO)

ELVANA GJATA NË KËRKIM NGA POLICIA/ Ja çfarë bën Capital T për të (FOTO)

Elvana Gjata është shpallur në kërkim nga policia, për të marrë deklaratën e saj në lidhje me përleshjen me armë që ndodhi mbrëmjen e 4 tetorit në zonën e ish-Bllokut, ku mbeti i vrarë edhe një person. Këngëtarja është shpallur në kërkim nga policia, pasi mungon dëshmia e saj lidhur me ngjarjen, ndërsa i dashuri i saj Ervin Mata kërkohet si i implikuar në vrasjen e bujshme, ku humbi jetën Fabian Gaxha dhe u plagosën dy të tjerë.

Edhe pse s’ka ende asnjë gjurmë nga Elvana Gjata, është Capital T ai që ka publikuar një video të këngëtares shqiptare. Reperi nga Prishtina ka publikuar në instastory bashkëpunimin e tij me Elvanën nën titullin “Lejla” dhe ka vendosur pikërisht një zemër të kësaj ngjure për të pyetur fansat se sa shumë u ka pëlqyer ky hit. Në fund të videos shfaqet edhe Elvana.