Gjiko surprizon, zbuloni çfarë do të sjellë me 10 maj (FOTO) – AlpeGossip
Gjiko surprizon, zbuloni çfarë do të sjellë me 10 maj (FOTO)

Gjiko surprizon, zbuloni çfarë do të sjellë me 10 maj (FOTO)

Nga një periudhë qetësie, Gjiko në vazhdim premton të bëjë zhurmë.

Djali nga Peja i cili po gëzon lidhjen e dashurisë me moderatorin kosovare Elita Rudi, po paralajmëron këngët e reja. Kemi vënë re që në postimet e fundit shkruan “Energjiko’ dhe jo më kot. Ky si duket do të jetë titulli i albumit të tij.

Këtë e ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale dhe albumi do të vijë sigurisht në vulën e RedBox. Data e lançimit është lënë 10 maji. Energjiko premton një verë të nxehtë.