E TMERRSHME/ Copa gjigande e akullit godet për vdekje një pensioniste (VIDEO) – AlpeGossip
E TMERRSHME/ Copa gjigande e akullit godet për vdekje një pensioniste (VIDEO)

E TMERRSHME/ Copa gjigande e akullit godet për vdekje një pensioniste (VIDEO)

Një pensioniste ka mbetur e vdekur në vend, kur një copë e madhe e akullit u këput nga kulmi i një ndërtese të lartë në Kazakistan dhe i ra mbi kokë. 

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur copa e akullit i bie mbi kokë Natalia Shamuzova në qytetin Almaty. 

60-vjeçarja u rrëzua menjëherë në tokë nga goditja e fuqishme.