Si rrallëherë, Aldo poston FOTON e veçantë të vajzës dhe bashkëshortes – AlpeGossip
Si rrallëherë, Aldo poston FOTON e veçantë të vajzës dhe bashkëshortes

Si rrallëherë, Aldo poston FOTON e veçantë të vajzës dhe bashkëshortes

Aldon Lipe është një nga moderatorët shqiptar i cili mbanë mbërthyer publikun shqiptar me emisionin e tij “Aldo Mornin Show”. Siç dihet ai është tepër i rezervuar dhe gjatë emisionit të tij nuk e shfaq fytyrën.

Mirëpo aq i rezervuar Aldo është edhe për jetën e tij private dhe rrallëherë publikon foto me familjen e tij. Siç dihet ai është baba i një djali dhe një vit më parë u bë baba dhe i një vajze.

Së fundmi moderatori i njohur ndodhet me pushime së bashku me familjen në Bosnie-Hercekovin dhe si rrallëherë ka publikuar një foto të bashkëshortes dhe vajzës së tij të vogël. Në të shfaqet partnerja e tij me shpin, ndërkohë që në krahë mbanë vogëlushen.