“KUJTOVA SE ISHTE DORDOLEC”/ Gruaja burgoset pasi shtypi një burrë (FOTO) – AlpeGossip
“KUJTOVA SE ISHTE DORDOLEC”/ Gruaja burgoset pasi shtypi një burrë (FOTO)

“KUJTOVA SE ISHTE DORDOLEC”/ Gruaja burgoset pasi shtypi një burrë (FOTO)

Një grua në Britani është burgosur me një vit pasi shtypi një burrë me makinë. Marian Watt, 60 vjeç, tha se kujtoi se 55-vjeçari Laurence John ishte një dordolec.

Gjykata dëgjoi se si ajo fillimisht ndaloi, por më pas mendoi se ishte një dordolec dhe e shtypi burrin. Ai i shkaktoi plagë serioze atij.