DO TË BËJË NAMIN NË CLUBE/ Tuna publikon këngën e re super ritmike – AlpeGossip
DO TË BËJË NAMIN NË CLUBE/ Tuna publikon këngën e re super ritmike

DO TË BËJË NAMIN NË CLUBE/ Tuna publikon këngën e re super ritmike

Tuna ka publikuar sot këngën e saj më të re me titull “Amoni”, me një videoklip shumë të veçantë të realizuar në Afrikë, gjatë qëndrimit të këngëtares atje.

Kënga është shumë ritmike dhe pritet të ketë shumë sukses. Muzika është punuar nga Armeng Rexhepagiqi me tekst të Aida Barakut.

Tuna shfaqet si gjithnjë e veshur me shumë stil dhe ekstravagante në videoklip.

Këngëtarja e ka xhiruar klipin në tempuj, natyrë, duke pozuar me luanë e shumë të tjera të cilat i shihni në videon e mëposhtme.