FILLUAN PËRGATITJET PËR HALLOWEEN/ Ja VIPAT që mezi po e presin. U veshën si… (FOTO) – AlpeGossip
FILLUAN PËRGATITJET PËR HALLOWEEN/ Ja VIPAT që mezi po e presin. U veshën si… (FOTO)

FILLUAN PËRGATITJET PËR HALLOWEEN/ Ja VIPAT që mezi po e presin. U veshën si… (FOTO)

“Halloweeni” është festa në të cilën njerëz nga e gjithë bota maskohen për tu dukur të frikshëm ose ka dhe nga ata që e shfrytëzojnë si një ditë për tu dukur si personazhet që ata parapëlqejnë. Dita kur festohet është 31 Tetori po mesa duket disa nga vipat janë të padurueshëm dhe kanë filluar maskimin më herët.

Përmes rrjeteve sociale ato kanë ndarë me fansat veshjet e tyre dhe grimin e Halloweenit.

AlpeNews.al ju njeh me vipat të cilët kanë nisur herët festën:

Tayna

Zaimina Vasjari 

Luana Vjollca 

Florjan Binaj dhe Adi Pojana 

Uindi Haxhia

/AlpeNews.al