Blendi Fevziu e ndau mendjen! Jo vetëm që s’do ikë nga “Klan”-i por ka dhe një surprizë – AlpeGossip
Blendi Fevziu e ndau mendjen! Jo vetëm që s’do ikë nga “Klan”-i por ka dhe një surprizë

Blendi Fevziu e ndau mendjen! Jo vetëm që s’do ikë nga “Klan”-i por ka dhe një surprizë

Blendi Fevziu jo vetëm që nuk do të largohet nga televizioni “Klan”, por po përgatitët për t’u zhvendosur në një ambient të ri.

Një studio e re dhe shumë më e madhe po bëhet gati në dispozicionin e tij dhe të stafit për sezonin e ardhshëm.

Lajmin e bëri të ditur vetë Blendi me anë të Instagramit duke treguar punimet për sution me nënshkrimin: “nën ndërtim”.

Dy ditë më parë edhe Ardi Gjebrea njoftoi për studion e re që do të ketë sezonin e ardhshëm “E diela shqiptare”.