U MAHNITËM/ Publikohen pamje nga vila luksoze e Zaiminës dhe bashkëshortit të saj (FOTO) – AlpeGossip
U MAHNITËM/ Publikohen pamje nga vila luksoze e Zaiminës dhe bashkëshortit të saj (FOTO)

U MAHNITËM/ Publikohen pamje nga vila luksoze e Zaiminës dhe bashkëshortit të saj (FOTO)

Prej disa vitesh Zaimina Vasjari është në një lidhje me biznesmenin Klodian Asllani me të cilin ka një vajzë, Khloe. Çifti ka qenë në qendër të vëmendjes prej vitesh dhe vazhdon të jetë ende edhe sot.

Dikur Zaimina preferonte që jetën private ta mbante sa më larg medias, por sot këngëtarja nuk e fsheh më as bashkëshortin dhe as dashurinë për të.

Ditën e sotme Zaimina i ka uruar Klodit Ditën e Baballarëve me një postim në Instastory ku mund të shohim pamje nga vila e tyre luksoze me pishinë.