Ish banores së Big Brother i ndodh e papritura! I hapin llogari false në Instagram (FOTO) - AlpeGossip
Ish banores së Big Brother i ndodh e papritura! I hapin llogari false në Instagram (FOTO)

Ish banores së Big Brother i ndodh e papritura! I hapin llogari false në Instagram (FOTO)

Edhe për të famshmit e showbizz-it nuk mungojnë problemet.

Pavarësisht se i shikojmë të jetojnë me gjithë të mirat dhe të jenë të njohur në publik ndoshta ka edhe nga ata persona që xhelozojnë për ta dhe përpiqen që t’ju hapin probleme.

Një rast i tillë i ka ndodhur edhe ish barones së Big Brother, Xhensila Pere, të cilës dikush i ka hapur një adresë false në Instagram.

“Ka shumë njerëz të sëmurë dhe me mungesë identiteti”, shkruan Xhensila në postimin e saj në Instastory.