Nuk ta besoni/ Klea Huta tregon se kush është “JETA” e saj, kujdes nuk është Elgiti (FOTO) – AlpeGossip
Nuk ta besoni/ Klea Huta tregon se kush është “JETA” e saj, kujdes nuk është Elgiti (FOTO)

Nuk ta besoni/ Klea Huta tregon se kush është “JETA” e saj, kujdes nuk është Elgiti (FOTO)

Ajo është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Jo vetëm shumë simpatike, por Klean e kemi parë edhe në shumë profesione të ndryshme si moderatore, aktore e këngëtare. Bukuroshja e ekranit po jeton një romancë shumë të bukur me kantautorin e njohur Elgit Doda dhe kjo duket fare mirë në postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Por mesa duket Klea nuk do vetëm Elgitin, pasi i ka shprehur dhe dashurin e saj ndaj motrës së saj duke i shkruajtur se:” Jeta ime”

Mos u shqetëso Elgit, është thjesht një koment për t’i treguar që në jetën e saj ka njerzë shumë të rëndësishëm./AlepeNews.al