Postoi FOTO nga koncerti, por ja DETAJI që nuk u vu re tek Luana Vjollca – AlpeGossip
Postoi FOTO nga koncerti, por ja DETAJI që nuk u vu re tek Luana Vjollca

Postoi FOTO nga koncerti, por ja DETAJI që nuk u vu re tek Luana Vjollca

Këngëtarja e shumë komentuar në showbiz, Luana Vjollca publikoi sot këngën e saj më të re me titull “Vetëm ty”, një këngë shumë ritmike që pati sukses të menjëhershëm e që u pëlqye nga të gjithë.

Përpos publikimit të klipit, Luana postoi sot edhe disa foto nga koncerti në Ulqin ku shfaqej e veshur me një fustan të shkurtër dhe e gjithë vëmendja ishte tek ajo. Por nuk vutë re se Luana shfaqet zbathur në koncert, veprim që pak këngëtare e bëjnë.

Ndërkohë edhe në klip Luana shfaqet zbathur dhe për këtë shkruan: “”Aq shume e kam shijuar sa vendosa te dal kembezbathur”.