Postoi FOTO me "tanga", ish banorja e BB i kthehet KEQ Klaudia Pepës: Na e shpife, shko mi goc... - AlpeGossip
Postoi FOTO me “tanga”, ish banorja e BB i kthehet KEQ Klaudia Pepës: Na e shpife, shko mi goc…

Postoi FOTO me “tanga”, ish banorja e BB i kthehet KEQ Klaudia Pepës: Na e shpife, shko mi goc…

Ditën e sotme Klaudia Pepa e dogji rrjetin me foton nga pushimet ku shfaqej në breg të detit, e veshur me një body ngjyrë rozë teksa konsumonte shalqi. Në sy binin të pasmet e balerinës e për këtë shkak nisën edhe kritikat nga fansat, përpos komplimentave të shumta.

Një nga kritikueset e saj duket se është ish banorja e Big Brother Jona Kalemaj e cila i komenton keq Klaudias:

“Oi na e shpife, ik me goc ndrrohu se u dërrmove”, shkruan Jona duke vendosur dhe simbole me të vjella në koment.

Deri tani Klaudia Pepa ka vendosur të qëndroj indiferente ndaj këtij komenti./AlpeNews.al/