VEZA QË U BË VIRALE/ Ja kaloi me pëlqime në Instagram, ja konkurrentja që acaroi keq Encën (FOTO) – AlpeGossip
VEZA QË U BË VIRALE/ Ja kaloi me pëlqime në Instagram, ja konkurrentja që acaroi keq Encën (FOTO)

VEZA QË U BË VIRALE/ Ja kaloi me pëlqime në Instagram, ja konkurrentja që acaroi keq Encën (FOTO)

Së fundmi po bën xhiron e rrjetit një foto e një veze të thjeshtë, e cila është publikuar me qëllimin që të kalojë numrin e pëlqimeve të fotos së femrës më të famshme në botë, Kylie Jenner.

Foto e vezës ka thyer rekordin e Kylies, e cila kishte arritur 18 milionë pëlqime në Instagram, duke marrë plot 33 milionë pëlqime deri tani.

Mirëpo, kjo gjë e ka acaruar keq këngëtaren Enca Haxhia, e cila në Instastoryn e saj ka publikuar disa video ku thyen me inat disa kokrra vezë.

“Si guxon të marrësh më shumë pëlqime se unë dhe Kylie Jenner?”, shkruan Enca në postimin ku i drejtohet vezës që mban në dorë.