XHELOZI MES MARINËS DHE LUANËS? Ja kush është arsyeja e vetme pse grinden motrat (VIDEO) – AlpeGossip
XHELOZI MES MARINËS DHE LUANËS? Ja kush është arsyeja e vetme pse grinden motrat (VIDEO)

XHELOZI MES MARINËS DHE LUANËS? Ja kush është arsyeja e vetme pse grinden motrat (VIDEO)

Marina Vjollca u tregon të gjithëve marrëdhënien me motrat me këtë VIDEO dhe s’duhet humbur!

Motrat Vjollca janë ndër moderatoret më të bukura dhe të preferuarat e publikut shqiptar. Prej vitesh i kemi parë në të njëjtin televizion, por ato “ndanë rrugët”. Marina dhe Luana janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën dhe këtë e shohim fare mirë edhe në rrjetet sociale ku duken jo vetëm si motra, por edhe si shoqe të ngushta.

Por mes tyre ka edhe shumë xhelozi, veçanërisht mes Marinës dhe Luanës. Dhe e dini përse grinden dy motrat?

Për dashurinë e motrës më të madhe Lira.

Marina ka treguar vetë marrëdhënien që ka me Luanën dhe Lirën, momentin kur bëhet xheloze për to dhe kur qëndron me ditë e mërzitur.

Sigurisht që ilustrimi i kësaj marrëdhënieje vjen përmes dy videove me macet, kafsha e saj e preferuar.